איך נוכל לעזור לכם לייצר שיתוף במידע וידע ולהניע חדשנות בארגון?

כאן בבלוג FBI- ניהול ידע וחדשנות תמצאו את כל מה שארגונים ועסקים צריכים כדי לתרגם את הידע והחכמה של מנהלים ועובדים לחדשנות מרגשת.

העולם השתנה. הכול נהיה חכם יותר, עסקי יותר, מדיד ומהיר יותר. לכולם יש ידע. כולם זקוקים לידע. מישהו צריך לחבר את הנקודות. לנהל את האופרציה, לחבר את הידע לחזון, למטרות ולאסטרטגיה, כדי לייצר ערך ומשמעות.

כללי המשחק השתנו. הכול חייב להיות פרוס דק דק. לקוחות רוצים שירות חווייתי, מרגש ומדויק. עובדים מחפשים זהות, שייכות ומשמעות. ובשביל זה, ארגונים צריכים להתחדש כל הזמן.

ברוכים הבאים לעידן הידע הדיגיטלי, העידן בו הכול חכם, עסקי, מהיר ורגעי, כל אחד מומחה, כולם רוצים לחוות ולהתרגש וכל הזמן צריך לחדש. חופש ותעוזה בשילוב נחישות והתמדה יהפכו גם את הארגון שלכם לחדשני, מוביל ומטביע חותם. אבל בשביל זה חייבים לרתום את האנשים: לשתף אותם במטרה הגבוהה, להכיר להם את התמונה הרחבה, ללמד אותם את השפה העסקית החדשה, כדי שיחשבו אינטגרטיבית וישתפו במידע ובידע.

מהי השיטה המנצחת שהופכת את ההון האנושי להון ארגוני שיוצר ומקדם חדשנות וצמיחה? איך גורמים לאנשים להשתחרר מדפוסים מכשילים שמונעים שיתופי פעולה? איך הופכים את הידע מנכס של פרטים בודדים בארגון לנכס של הארגון כולו? איך הופכים את החזון של 'ארגון חכם' , 'עיר חכמה' או 'ממשל חכם ונגיש' למציאות מתמשכת אליה מחוברים עובדים, מנהלים ולקוחות?. באמצעות מודל 'המומחים' שפיתחנו, אנחנו מפתחים אנשים שמובילים ומטמיעים חדשנות אסטרטגית בארגונים.

רוצים לחבר בין אנשים לחידושים? תגידו מתי אנחנו נפגשים...

ד"ר גלית בן- ישראל פיקסלר- 0526-611034 | שירית בן- ישראל - 0522-435259

על: המקצוען כמומחה ידע


  • מה עושים עם עובדים מקצועיים טובים ואיכותיים שלא מתאימים לתפקידי ניהול, או שלא רוצים לנהל?
  • איך גורמים לעובדים מקצועיים שמכניסים לבונקר את כל הידע המקצועי ומסרבים לשתף בו כדי להגן על מעמדם בארגון להפוך למרכזי ידע מרצון?

דבר אחד ברור לכולנו: אם לא עושים דבר, התוצאה ידועה מראש!. העובד ישמור על המידע שברשותו, בהמשך יהפוך מתוסכל, ממורמר ומסוגר, וכל ניסיון ליצור עימו שיתוף ייתקל בהתנגדויות.

תכניות המומחים למקצוען הארגוני שפיתחנו, מעניקות למקצוענים את הבמה אליה הם נכספים, מכשירה אותם להיות מומחי ידע ייחודיים בתחומם, ובהמשך, יחד איתם הופכת את המומחיות לנכס של כלל הארגון. איך? קחו למשל את גבי, מהנדס תעשייה, מופנם סגור וחשדן שהפך בזכות התכנית מאנציקלופדיה מהלכת שאיש לא זכה לעיין בה ל"מר הדרכה" בתחומו, שיוזם כנסים, הדרכות ואירועים בשיתוף ההנהלה, ללקוחות וספקי החברה.

בתהליך חווייתי, ממוקד ומעצים, המבוסס על מודל חדשני שפותח על יד צוות החברה, אנחנו עוזרים לכל מקצוען ארגוני לתרגם את הידע, הניסיון, הכישורים, היכולות והרצונות, בשילוב התשוקה והקשרים להגדרת מומחיות ייחודית, המקנה לו זהות אותנטית ומבודלת. את המומחיות אנחנו מתרגמים יחד עם המומחה לתכנית פעולה, שמאפשרת לו להרגיש בטוח בתהליך שיתוף המידע והידע, לקבל הערכה ופרגון ולפתח מוניטין משמעותי בתחומו בארגון.  
אם אתם רוצים לעזור למקצוענים הארגוניים להתחיל לשתף פעולה במידע וידע, ואף להפוך למומחים מובילים ותורמים בארגון, צרו איתנו קשר ובקשו לקבל פרטים על תכניות המומחים למנהלים פורשים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה