איך נוכל לעזור לכם לייצר שיתוף במידע וידע ולהניע חדשנות בארגון?

כאן בבלוג FBI- ניהול ידע וחדשנות תמצאו את כל מה שארגונים ועסקים צריכים כדי לתרגם את הידע והחכמה של מנהלים ועובדים לחדשנות מרגשת.

העולם השתנה. הכול נהיה חכם יותר, עסקי יותר, מדיד ומהיר יותר. לכולם יש ידע. כולם זקוקים לידע. מישהו צריך לחבר את הנקודות. לנהל את האופרציה, לחבר את הידע לחזון, למטרות ולאסטרטגיה, כדי לייצר ערך ומשמעות.

כללי המשחק השתנו. הכול חייב להיות פרוס דק דק. לקוחות רוצים שירות חווייתי, מרגש ומדויק. עובדים מחפשים זהות, שייכות ומשמעות. ובשביל זה, ארגונים צריכים להתחדש כל הזמן.

ברוכים הבאים לעידן הידע הדיגיטלי, העידן בו הכול חכם, עסקי, מהיר ורגעי, כל אחד מומחה, כולם רוצים לחוות ולהתרגש וכל הזמן צריך לחדש. חופש ותעוזה בשילוב נחישות והתמדה יהפכו גם את הארגון שלכם לחדשני, מוביל ומטביע חותם. אבל בשביל זה חייבים לרתום את האנשים: לשתף אותם במטרה הגבוהה, להכיר להם את התמונה הרחבה, ללמד אותם את השפה העסקית החדשה, כדי שיחשבו אינטגרטיבית וישתפו במידע ובידע.

מהי השיטה המנצחת שהופכת את ההון האנושי להון ארגוני שיוצר ומקדם חדשנות וצמיחה? איך גורמים לאנשים להשתחרר מדפוסים מכשילים שמונעים שיתופי פעולה? איך הופכים את הידע מנכס של פרטים בודדים בארגון לנכס של הארגון כולו? איך הופכים את החזון של 'ארגון חכם' , 'עיר חכמה' או 'ממשל חכם ונגיש' למציאות מתמשכת אליה מחוברים עובדים, מנהלים ולקוחות?. באמצעות מודל 'המומחים' שפיתחנו, אנחנו מפתחים אנשים שמובילים ומטמיעים חדשנות אסטרטגית בארגונים.

רוצים לחבר בין אנשים לחידושים? תגידו מתי אנחנו נפגשים...

ד"ר גלית בן- ישראל פיקסלר- 0526-611034 | שירית בן- ישראל - 0522-435259

תכניות המומחים במרכזים רפואיים


... הם שחוקים, הם מותשים והם מיואשים... טירוף המערכות בבתי החולים בכלל ובחדרי המיון בפרט, דלדול המשאבים מול העלייה המתמדת בכמויות ובדרישות הלקוחות מצליחה לשבור את רוחם של הצוותים.

תחושת התסכול והשחיקה המתמשכת פוגעות במוטיבציה, פוגעות באיכות הטיפול ופוגעות ביחס ללקוחות. מכאן, ללא שינוי דרסטי, המצב רק ימשיך להידרדר.

מנהלי בתי חולים יודעים: תקציבים – חשובים ונדרשים, אבל, בשורה תחתונה הכול מתחיל ונגמר ב א נ ש י ם !. עד שיגיעו התקציבים המוגדלים, עד שתוגדל כמות המיטות ועד שיאושרו תקנים לכוח אדם חיוני, אפשר, צריך וחיוני להשקיע באנשים!

מחקרים מראים ששינוי גישה מוביל לשינוי בתוצאות!. ואת זה אפשר לעשות בקלות יחסית עם הצוותים. תכניות המומחים לצוותים רפואיים (למשל, התכנית- האחות כמומחית ידע) מספקות מענה מדויק לצורכי צוותים רפואיים שחוקים, מותשים וחסרי תשוקה, שצברו ידע וניסיון בשנות עבודתם אך התרחקו מתחושת הייעוד והשליחות המקורית, עקב המציאות השוחקת בעבודתם.

בתהליך חווייתי, ממוקד ומעצים, המבוסס על מודל חדשני (מודל האחות- כמומחית ידע©) שפותח על יד צוות החברה, אנחנו עוזרים לכל אח ואחות לתרגם את הידע, הניסיון, הכישורים, היכולות והרצונות, בשילוב התשוקה והקשרים להגדרת מומחיות ייחודית, המקנה להם זהות אותנטית ומבודלת. את המומחיות אנחנו מתרגמים יחד איתם לתכנית פעולה שמאפשרת להם לתת שירות מקצועי ויחס אישי מהלב ולא מכאב, תוך התחברות לתחושת ייעוד אותנטית ומשמעות מתוך שליחות.
אם אתם רוצים לשפר את איכות התפקוד והשירות של צוותים רפואיים, ובאותה נשימה לצמצם את שחיקת הצוותים במחלקות ובמלר"דיםלהעלות את המוטיבציה ולהחזיר את התשוקה למקצוע, צרו איתנו קשר ובקשו לקבל פרטים מלאים על תכניות המומחים לצוותים רפואיים.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה