איך נוכל לעזור לכם לייצר שיתוף במידע וידע ולהניע חדשנות בארגון?

כאן בבלוג FBI- ניהול ידע וחדשנות תמצאו את כל מה שארגונים ועסקים צריכים כדי לתרגם את הידע והחכמה של מנהלים ועובדים לחדשנות מרגשת.

העולם השתנה. הכול נהיה חכם יותר, עסקי יותר, מדיד ומהיר יותר. לכולם יש ידע. כולם זקוקים לידע. מישהו צריך לחבר את הנקודות. לנהל את האופרציה, לחבר את הידע לחזון, למטרות ולאסטרטגיה, כדי לייצר ערך ומשמעות.

כללי המשחק השתנו. הכול חייב להיות פרוס דק דק. לקוחות רוצים שירות חווייתי, מרגש ומדויק. עובדים מחפשים זהות, שייכות ומשמעות. ובשביל זה, ארגונים צריכים להתחדש כל הזמן.

ברוכים הבאים לעידן הידע הדיגיטלי, העידן בו הכול חכם, עסקי, מהיר ורגעי, כל אחד מומחה, כולם רוצים לחוות ולהתרגש וכל הזמן צריך לחדש. חופש ותעוזה בשילוב נחישות והתמדה יהפכו גם את הארגון שלכם לחדשני, מוביל ומטביע חותם. אבל בשביל זה חייבים לרתום את האנשים: לשתף אותם במטרה הגבוהה, להכיר להם את התמונה הרחבה, ללמד אותם את השפה העסקית החדשה, כדי שיחשבו אינטגרטיבית וישתפו במידע ובידע.

מהי השיטה המנצחת שהופכת את ההון האנושי להון ארגוני שיוצר ומקדם חדשנות וצמיחה? איך גורמים לאנשים להשתחרר מדפוסים מכשילים שמונעים שיתופי פעולה? איך הופכים את הידע מנכס של פרטים בודדים בארגון לנכס של הארגון כולו? איך הופכים את החזון של 'ארגון חכם' , 'עיר חכמה' או 'ממשל חכם ונגיש' למציאות מתמשכת אליה מחוברים עובדים, מנהלים ולקוחות?. באמצעות מודל 'המומחים' שפיתחנו, אנחנו מפתחים אנשים שמובילים ומטמיעים חדשנות אסטרטגית בארגונים.

רוצים לחבר בין אנשים לחידושים? תגידו מתי אנחנו נפגשים...

ד"ר גלית בן- ישראל פיקסלר- 0526-611034 | שירית בן- ישראל - 0522-435259

על: תכנית המומחים למנהלים פורשיםבסוף השנה יפרשו לא מעט עובדים ומנהלים מהארגון. חלקם עבדו בארגון שנים רבות ותרומתם ניכרת. הם חוששים מהיום שאחרי בו יוותרו בלי מסגרת, בלי בוס ובלי קולגות.

מחקרים מראים שניהול לא נכון של תהליך הפרישה או היציאה לפנסיה מוביל לבעיות תפקודיות, בעיות בריאותיות, אבדן מוטיבציה ואפילו דיכאונות. ברור שאתם לא רוצים שזה יקרה!.

תכניות המומחים לפורשים שפיתחנו, מספקות מענה מדויק לצורכי עובדים ומנהלים, שצברו ידע וניסיון בשנות עבודתם וכעת עומדים בפני פרישה.

בתהליך חווייתי, ממוקד ומעצים, המבוסס על מודל חדשני שפותח על יד צוות החברה, אנחנו עוזרים לכל מנהל לתרגם את הידע, הניסיון, הכישורים, היכולות והרצונות, בשילוב התשוקה והקשרים להגדרת מומחיות ייחודית, המקנה לו זהות אותנטית ומבודלת. את המומחיות אנחנו מתרגמים יחד עם המנהל לתכנית פעולה, שמאפשרת לו לפרוש בתחושת עצמה וביטחון, ואפילו עם השתוקקות לרגע בו יכול להפוך את המומחיות החדשה לקריירה חדשה.אם אתם רוצים לעזור לפורשים לצאת בקלות לחיים החדשים בכלל ולשוק העבודה בפרט, צרו איתנו קשר ובקשו לקבל פרטים על תכניות המומחים למנהלים פורשים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה