איך נוכל לעזור לכם לייצר שיתוף במידע וידע ולהניע חדשנות בארגון?

כאן בבלוג FBI- ניהול ידע וחדשנות תמצאו את כל מה שארגונים ועסקים צריכים כדי לתרגם את הידע והחכמה של מנהלים ועובדים לחדשנות מרגשת.

העולם השתנה. הכול נהיה חכם יותר, עסקי יותר, מדיד ומהיר יותר. לכולם יש ידע. כולם זקוקים לידע. מישהו צריך לחבר את הנקודות. לנהל את האופרציה, לחבר את הידע לחזון, למטרות ולאסטרטגיה, כדי לייצר ערך ומשמעות.

כללי המשחק השתנו. הכול חייב להיות פרוס דק דק. לקוחות רוצים שירות חווייתי, מרגש ומדויק. עובדים מחפשים זהות, שייכות ומשמעות. ובשביל זה, ארגונים צריכים להתחדש כל הזמן.

ברוכים הבאים לעידן הידע הדיגיטלי, העידן בו הכול חכם, עסקי, מהיר ורגעי, כל אחד מומחה, כולם רוצים לחוות ולהתרגש וכל הזמן צריך לחדש. חופש ותעוזה בשילוב נחישות והתמדה יהפכו גם את הארגון שלכם לחדשני, מוביל ומטביע חותם. אבל בשביל זה חייבים לרתום את האנשים: לשתף אותם במטרה הגבוהה, להכיר להם את התמונה הרחבה, ללמד אותם את השפה העסקית החדשה, כדי שיחשבו אינטגרטיבית וישתפו במידע ובידע.

מהי השיטה המנצחת שהופכת את ההון האנושי להון ארגוני שיוצר ומקדם חדשנות וצמיחה? איך גורמים לאנשים להשתחרר מדפוסים מכשילים שמונעים שיתופי פעולה? איך הופכים את הידע מנכס של פרטים בודדים בארגון לנכס של הארגון כולו? איך הופכים את החזון של 'ארגון חכם' , 'עיר חכמה' או 'ממשל חכם ונגיש' למציאות מתמשכת אליה מחוברים עובדים, מנהלים ולקוחות?. באמצעות מודל 'המומחים' שפיתחנו, אנחנו מפתחים אנשים שמובילים ומטמיעים חדשנות אסטרטגית בארגונים.

רוצים לחבר בין אנשים לחידושים? תגידו מתי אנחנו נפגשים...

ד"ר גלית בן- ישראל פיקסלר- 0526-611034 | שירית בן- ישראל - 0522-435259

תכניות המומחים במגזר החרדי

המגמה ברורה: יותר ויותר חרדים מצטרפים למעגלי העבודה והצבא. הבעיה היא שחלק ממסגרות הלימודים במערכת החינוך החרדית בישראל לא מכינות אותם למעבר מחיים בקהילה סגורה לעולם הרחב.
הדרישות שונות, הצרכים אחרים ובמעבר מתגלות מיומנויות וכישורי חיים שחסרים וחיוניים להצלחה בחברה החדשה.

תכנית המומחים והמומחיות שפיתחנו מותאמת לצורכי הקהל החרדי בעת המעבר לשוק העבודה הגדול. הדוגמה הכי אהובה עלי ממחישה הכי טוב את התוצאות: לפני שנים ראיתי באחת מהחנויות בכיכר המדינה בתל אביב פרחים סרוגים בסריגת יד שעלו 660 ₪ לפרח. מודה, נבהלתי מהמחיר.

בצהרי אותו יום נסעתי לבקר חברה שילדה בבית החולים מעייני ישועה בבני ברק (שאגב הייתה ועודנה חילונית לחלוטין). היא אמרה לי שהחלום שלה הוא ללמוד לסרוג במסרגה אחת. בהמשך אותו ערב הדרכתי בקורס פיתוח אישי ובו אחת המשתתפות ישבה במשך כל הערב וסרגה במסרגה אחת כיפות ונעליים לתינוק.

באותו יום קרו לי 2 דברים נהדרים: האחד, הפכתי את הסורגת מהקורס לבעלת עסק של הדרכת נשים לסריגה במסרגה אחת, וכיום לאחר שהשתתפה בתכנית המומחיות היא נחשבת מומחית גדולה בתחומה ורוב, אם לא כול לקוחותיה מגיעות מצפון תל אביב וסביבותיה עד אליה כדי ללמוד בסדנאות הסריגה שהיא מעבירה.

הדבר השני שקרה לי היה שהתחלתי לפתח את מודל המומחים והמומחיות במגזר החרדי, כי הבנתי שמתוך החיבור בין עולמות- מסגרות וחברות, נוצרות הזדמנויות נפלאות לכל הצדדים המעורבים.

בתהליך חווייתי, ממוקד ומעצים, המבוסס על מודל חדשני שפותח על יד צוות החברה, אנחנו עוזרים לכל גבר ואישה מהמגזר החרדי לתרגם את הידע, הניסיון, הכישורים, היכולות והרצונות, בשילוב היתרון היחסי להגדרת מומחיות ייחודית, המקנה זהות אותנטית ומבדלת. את המומחיות אנחנו מתרגמים יחד עם המומחה או המומחית לתכנית פעולה, שמאפשרת לייצר פרנסה בסביבה הוותיקה, וגם ליהנות מלקוחות מסיבות אחרות.אם אתם רוצים לעזור לגברים ולנשים לגבש את המומחיות האישית ולתרגם אותה לפרנסה טובה, צרו איתנו קשר ובקשו לקבל פרטים על תכניות המומחים והמומחיות במגזר החרדי.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה