איך נוכל לעזור לכם לייצר שיתוף במידע וידע ולהניע חדשנות בארגון?

כאן בבלוג FBI- ניהול ידע וחדשנות תמצאו את כל מה שארגונים ועסקים צריכים כדי לתרגם את הידע והחכמה של מנהלים ועובדים לחדשנות מרגשת.

העולם השתנה. הכול נהיה חכם יותר, עסקי יותר, מדיד ומהיר יותר. לכולם יש ידע. כולם זקוקים לידע. מישהו צריך לחבר את הנקודות. לנהל את האופרציה, לחבר את הידע לחזון, למטרות ולאסטרטגיה, כדי לייצר ערך ומשמעות.

כללי המשחק השתנו. הכול חייב להיות פרוס דק דק. לקוחות רוצים שירות חווייתי, מרגש ומדויק. עובדים מחפשים זהות, שייכות ומשמעות. ובשביל זה, ארגונים צריכים להתחדש כל הזמן.

ברוכים הבאים לעידן הידע הדיגיטלי, העידן בו הכול חכם, עסקי, מהיר ורגעי, כל אחד מומחה, כולם רוצים לחוות ולהתרגש וכל הזמן צריך לחדש. חופש ותעוזה בשילוב נחישות והתמדה יהפכו גם את הארגון שלכם לחדשני, מוביל ומטביע חותם. אבל בשביל זה חייבים לרתום את האנשים: לשתף אותם במטרה הגבוהה, להכיר להם את התמונה הרחבה, ללמד אותם את השפה העסקית החדשה, כדי שיחשבו אינטגרטיבית וישתפו במידע ובידע.

מהי השיטה המנצחת שהופכת את ההון האנושי להון ארגוני שיוצר ומקדם חדשנות וצמיחה? איך גורמים לאנשים להשתחרר מדפוסים מכשילים שמונעים שיתופי פעולה? איך הופכים את הידע מנכס של פרטים בודדים בארגון לנכס של הארגון כולו? איך הופכים את החזון של 'ארגון חכם' , 'עיר חכמה' או 'ממשל חכם ונגיש' למציאות מתמשכת אליה מחוברים עובדים, מנהלים ולקוחות?. באמצעות מודל 'המומחים' שפיתחנו, אנחנו מפתחים אנשים שמובילים ומטמיעים חדשנות אסטרטגית בארגונים.

רוצים לחבר בין אנשים לחידושים? תגידו מתי אנחנו נפגשים...

ד"ר גלית בן- ישראל פיקסלר- 0526-611034 | שירית בן- ישראל - 0522-435259

תכנית המומחים למנהלים צעירים


בשנים האחרונות, יותר ויותר צעירים נכנסים לעבוד בארגונים ציבוריים. המשכורת הבטוחה אם כי לא גבוהה, הפנסיה והזכויות הסוציאליות מאפשרות להם להקים משפחות ולפרנסם די בכבוד.
הם צעירים, הם משכילים, אנרגטיים (ולעתים חסרי סבלנות), הם שאפתנים ודיגיטליים ומהם מחפשים משמעות. בדיוק מה שהארגון מתקשה לספק להם!

הסטטיסטיקה מראה שעובדים (במיוחד צעירים) כיום לא נשארים זמן רב במקום שלא טוב להם בו. כיום, בניגוד לתקופות קודמות, מעברים בין ארגונים ומגזרים ומדינות הינם מחזות שכיחים.

מאחר והעובדים הצעירים נמצאים בתחילת דרכם בהיררכיה הארגונית, התפקידים שלהם לא מאפשרים להם לבטא את מלוא השאיפות והפוטנציאל, וכך- הארגון מחמיץ והעובד- צובר תסכולים.

תכניות המומחים לעובדים צעירים שפיתחנו, מספקות מענה מדויק לפער הגדול בין דרישות התפקיד ליכולות האישיות.  בתהליך חווייתי, ממוקד ומעצים, המבוסס על מודל חדשני שפותח על יד צוות החברה, אנחנו עוזרים לכל מנהל ועובד צעיר לתרגם את התשוקות, השאיפות, היכולות והכישורים, בצד הידע והניסיון שצברו עד כה, להגדרת מומחיות ייחודית, המקנה להם זהות אותנטית "סקסית" ומבודלת. את המומחיות אנחנו מתרגמים יחד איתם לתכנית פעולה, שמזמנת ביטוי מלא ומדויק יותר של היכולות לרווחת העובד, המחלקה, הארגון וכמובן הלקוחות.  אם אתם רוצים לעזור למנהלים צעירים ולמועמדים לעתודה ניהולית למצוא ביטוי מלא ליכולות ולשאיפות, תוך תרומה לארגון מבלי לספק קידום ניהולי מהיר, צרו איתנו קשר ובקשו לקבל פרטים על תכניות המומחים למנהלים פורשים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה